Son çıkan Filmler

 
 
 

Bu Hafta Sinemada

 
 
 

ÇOK MU KOMİK?

Elazığ'ın naif köyü Hüseynik'te geçen filmde, yöre halkının naif hikayeleri beyazperdeye taşınıyor...


İZLE

 
 

İÇİMDEKİ SESSİZ NEHİR

Halis 40'lı yaşlarda, geçimini kendisine ait katmer dükkanı ile sağlayan kendi halinde biridir. Eşi Ayla ile arasında yıllardır süren soğukluğu artık kanıksamıştır. İstanbul'da Üniversite okuyan kızları Öykü ise Halis ve Ayla'nın belki de tek ortak noktalarıdır.


İZLE

 
 

ALFA OMEGA

Kate ve Humphrey adındaki iki kurt yaşadıkları parktan ayrılmak zorunda kalınca, yeni evlerine varmak için bilmedikleri ve tehlikeli bir yolculuğa atılırlar.


İZLE

 
 

DAHA İYİ BİR DÜNYADA

Yönetmen Susanne Bier'e bu dramda bir kez daha senaryo yazarı Andres Thomas Jensen eşlik ediyor. Filmin En İyi Yabancı film dalında Oscar kazandığını da hatırlatalım......


İZLE

 
 

KİMLİKSİZ

Dr. Martin Harris (Liam Neeson) Berlin'de geçirdiği bir araba kazasından sonra kendine geldiğinde birdenbire karısının (January Jones) kendisini tanımadığı ve başka bir adamın da (Aidan Quinn) kendisinin yerine geçtiğini fark eder.


İZLE

 
 

MUTLULUĞUN PEŞİNDE

Time dergisine göre "yılın en iyi ilk on filmi arasında" yer alan, aynı adlı Pulitzer ödüllü oyundan uyarlanan Mutluluğun Peşinde, aynı zamanda Nicole Kidman'ın hem başrolü hem de yapımcılığı üstlendiği ilk film.


İZLE

 
 

İSTİLA

Hikaye de bundan sonra başlar, Amerikalı bir gazeteci, patronunun kızını işte bu yasak bölgeden kurtarmaya çalışır ve macera başlar...


İZLE

 
 

ÖLÜM ÇİFTLİĞİ

Kuş uçmaz, kervan geçmez, ıssız ve karlı bir yerde Charlotte ve Max yol kenarındaki bir restaurantta duraklarlar. Tuvaletten geri dönmeyen Max'i aramak için Charlotte çevreye bakınır.


İZLE